Bölge Müdür Yardımcılarımız Bağlantı Müdürlüklerimizde


Bölge Müdürlüğümüz 04.12.2017 tarih 30052754 sayılı yazıları kapsamı onay gereğince Bölge Müdür Yardımcısı Fethiye Tişkaya tarafından 04.12.2017 tarihinde Sakarya Gümrük Müdürlüğü’ne, Bölge Müdür Yardımcısı Orhan Gökkaya ve Personel Müdürü M. Zeki Bahar tarafından 05-06.12.2017 tarihlerinde Zonguldak ve Kdz. Ereğli Gümrük Müdürlükleri’ne, Bölge Müdür Yardımcısı Ali İhsan Merdanoğlu tarafından 07-08.12.2017 tarihlerinde Bolu ve Karabük Gümrük Müdürlükleri’ne; Bağlantı İdarelerimizin mevcut durumunu, Bakanlığımız hizmetlerinin daha etkin ve verimli sunulabilmesine yönelik istişarelerde bulunmak amacıyla sorunların yerinde tespiti ve personelin motivasyonu hususlarında çalışma ziyaretlerinde bulunuldu.
Sakarya Ziyareti
Bölge Müdür Yardımcımız Fethiye Tişkaya ve İcra Memuru Engin Şen tarafından 04.12.2017 tarihinde Sakarya Gümrük Müdürlüğü ziyaret edildi. Sakarya Tır Parkının ve Karasu Limanı’nın yerinde görüldüğü ziyarette; personelin sorunları dinlenerek, ihtiyaçların tespiti için istişarelerde bulunuldu ve yapımı tamamlanarak hizmete giren Karasu Limanı’ndaki son gelişmeler ve bundan sonra yapılacak olan çalışmalar değerlendirildi. Sakarya Gümrük Müdürü V. Ayşe Savaş ve idareciler ziyarette hazır bulundular. 
Zonguldak ve Kdz. Ereğli Ziyaretleri
Bölge Müdür Yardımcımız Orhan Gökkaya ve Personel Müdürü M. Zeki Bahar tarafından 05-06.12.2017 tarihlerinde Zonguldak ve Kdz. Ereğli Gümrük Müdürlükleri ziyaret edildi. Ziyaretlerde liman sahaları ve ambarlar yerinde görüldü ve personelin sorunları dinlendi. Kapatılacak olan Zonguldak Tasfiye İşletme Müdürlüğü’nün ambarlarında bulunan eşya ve araçlar yerinde tespit edilip devir işlemlerinin hızlandırılması yönünde görüş belirtilerek, gayet olumlu ve başarılı bir çalışma gerçekleştirildi. Zonguldak Gümrük Müdürü Mehmet Yıldız, Kdz Ereğli Gümrük Müdürü Arif Kemal Eyüboğlu ve idareciler ziyarette hazır bulundular.
Bolu ve Karabük Ziyaretleri
Bölge Müdür Yardımcısı Ali İhsan Merdanoğlu ve Şef V. Aykut Burak Çetinkaya tarafından 07-08.12.2017 tarihlerinde Bolu ve Karabük Gümrük Müdürlükleri ziyaret edildi. Ziyaretlerde personelin ihtiyaç, talep ve önerileri dinlenerek, idarelerin ilgili birimlerle iyi ilişkiler içinde oldukları görülmüştür. Bolu Gümrük Müdürü Ayşe Arslantaş, Karabük Gümrük Müdürü V. Menderes Kutlu ve idareciler ziyarette hazır bulunmuşlardır.