Bölge Müdürlüğümüz İdare Amirleri Toplantısının On üçüncüsü Kocaeli’de Yapıldı

Bölge Müdürümüz Musa Aydemir Başkanlığında, Bölge Müdür Yardımcılarımız Ceylan Er, Fethiye Tişkaya  başta olmak üzere Şube Müdürleri, bağlantı Gümrük Müdürleri, Gümrük Muhafaza ve Kaçakçılık İstihbarat Müdürleri, Laboratuvar Müdürü ve Tasfiye İşletme Müdürlerinin katılımı ile Bölge Müdürlüğümüz birimlerinin arasında iletişimin, işbirliğinin arttırılması, hedeflerin geliştirilmesi ile koordineli hareket edilmesini sağlamak amaçlı toplantı gerçekleştirildi.
 
Toplantıda Bölge Müdürümüz Musa Aydemir, Gümrük ve Ticaret Bakanımız Bülent Tüfenkci’nin de katıldığı Bakanlığımızın 2018-2022 dönemini kapsayacak Stratejik Planını değerlendirmek üzere Antalya’da yapılan toplantıda hakkında bilgi verirken, Bakanlığımızın Misyonu “Gümrük ve ticaret politikalarını geliştirmek ve uygulamak” Vizyonu ise “Hızlı ve kolay ticaretin güven kapısı” olarak belirlendiğini söyledi.
 
Dilovası Gümrük Müdürü Salih Balcı ile Gebze Gümrük Müdür V. İsmail Tosun idarelerini tanıtarak son mevzuat değişiklikleri hakkında hazırlamış oldukları sunumu takdim ettiler.