Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü

Dünya Gümrük Günü Kutlanıyor

  • Gümrük Personel ve Aileleriyle Tiyatro Etkinliğine Katılınıldı.
Bu yıl “Etkin Sınır Yönetimi için Veri Analizi” sloganı ile kutlanılan Dünya Gümrük Günü Etkinliği kapsamında Bölge Müdürlüğümüz çalışanları ve aileleriyle birlikte Sabancı Kültür Merkezinde sergilenen “Bir Şehnaz Oyunu” adlı tiyatroya katılınıldı. Tiyatro sonunda Selamlamada, oyuncular nezaket göstererek personelimiz Dünya Gümrük Gününü kutladılar. Ayrıca, sahneye davet ederek oyuncularla birlikte toplu resim çektirildi.
 
  • Vali Yardımcısı Ziyaret edildi.
Bölge Müdürü Musa Aydemir Başkanlığında, Bölge Müdür Yardımcısı Ali İhsan Merdanoğlu, Körfez Petrokimya Gümrük Müdürü Temel Akkuş, Kocaeli Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürü İsmet Erçetin, Memurlar Onur Kal, Mehtap Yılmaz, Nedret Erol ve Nurullah Özer’den oluşan heyet ile Vali Yardımcısı Abdullah Etil ziyaret edilerek çiçek takdim edildi. Gümrüklerin Ülke ekonomisindeki ekonomiden güvenliğe kadar önemi değerlendirilerek farkındalık oluşturuldu.
 
  • Başarılı personele plaket verildi.
Bölge Müdürlüğümüzde görev yapan ve daha önce başarı belgesi önerilen, başarıları ile temayüz etmiş personel Gümrük Müdürü Salih Balcı, Kocaeli Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürü İsmet Erçetin, Şef Önder Arslan, Muayene Memurları Onur Kal, Mustafa Fatih Uğur, KısIm Amirleri Ferhat Gök, Fatih Erbaş, Muhafaza Memurları, Zafer Karabacak, Cem Aslan, Metehan Küçükmorkoç, Eyüp Keleş, Mahmut Abuşka, Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni Murat Bayram’a plaket verildi.