Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İsmail Yücel Zonguldak’ı Ziyaret Etti

Bakanlığımız Müsteşar Yardımcısı Sn. İsmail Yücel ‘Zonguldak Değerleri ile Buluşuyor’ Programı kapsamında Zonguldak’a ziyarette bulundular.
Bölge Müdürümüz Musa Aydemir, Zonguldak Ticaret İl Müdürü İsmail Maden, Zonguldak Gümrük Müdürü Mehmet Yıldız, Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürü Mehmet Taştan ve Karadeniz Ereğli Gümrük Müdürü Arif Kemal Eyüboğlu’nun da eşlik ettiği ziyarette Sn. Müsteşarımız ve beraberindekiler öncelikle Zonguldak Valisi Sn. Ahmet Çınar’ın programa katılanlar için düzenlediği öğle yemeğinine katıldılar.
Yemekten sonra Sn. Müsteşarımız Zonguldak Gümrük Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, personelin sorunlarını dinleyip, Gümrük Müdürlüğü personeliyle bir süre sohbet etti ve ziyaret sonunda hatıra fotoğrafı çekildi.
Daha sonra Bülent Ecevit Üniversitesi’nde düzenlenen ‘Zonguldak Değerleriyle Buluşuyor’ programına konuşmacı olarak katılan ve sunumlarını yapan Müsteşarımız İsmail Yücel’e Zonguldak Valisi Ahmet Çınar tarafından programın anısına istinaden hediye takdim edildi.
Programın ardından Sn. Müsteşarımız İsmail Yücel, Bölge Müdürümüz Musa Aydemir ve ilgili müdürlerle birlikte Zonguldak Ticaret İl Müdürlüğü, Zonguldak Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ne ve Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyarette bulundular. Oda ziyaretlerinde esnaf ve Sanayicilerin çalışmalarını ve sorunlarını dinleyen Sn. Müsteşarımız İsmail Yücel’e Zonguldak’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür edildi.