Kurumsal İletişim Çerçevesinde ARÇELİK A.Ş.’ye Ziyaret

Bölge Müdürümüz Musa Aydemir;  Bölge Müdür Yardımcımız Ceylan Er, Personel Müdürü Mehmet Zeki BAHAR, Dilovası Gümrük Müdürü Salih Balcı, Gebze Gümrük Müdür V. İsmail Tosun, Dilovası Gümrük Müdür Yardımcısı Mesut Ungurlu,   muayene memuru Çetin Kayahan ve Betül Cengiz ile birlikte Arçelik A.Ş.’nin Gebze Organize Sanayi’de ki fabrikasına kurumsal iletişim çerçevesinde ziyarette bulundu.

Kamu ve özel sektör işbirliğinin güçlendirilmesi, gümrük hizmetlerinin daha hızlı ve daha kolay yapılarak, ülke gelişimine katkı sağlamak ve paydaşlarımızla Kolay Ticaret Büyük Türkiye düşüncesiyle yapılan ziyarete; Arçelik A.Ş. Kuruluş ve Tarihçesi Sunumuyla başlanarak, fabrikada üretilen ürünlerin üretim aşaması, istiflenmesi, yükleme ve ihracı hakkında bilgi verilerek devam edildi. Ayrıca, YYS kapsamında yapılan ihracat uygulaması da yerinde incelendi.
 
Heyetimize fabrika ziyaretinde; Arçelik A.Ş. Tedarik Zinciri Direktörü Ahmet İhsan Ceylan, Gümrükleme Departman Yöneticisi Yalçın Yeniçer, İthalat Lojistik Yöneticisi Erkan Olgan, ve Kıdemli Uzman Nedim Musluoğlu eşlik etti.