Ticaretin Kolaylaştırılması ve Kurumsal İletişim Çerçevesinde,Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası Sahibi Polisan Kansai San. A.Ş.’ye Yeni İlave Tesis Açılmasına İlişkin Ziyaret

Bölge Müdürümüz Musa AYDEMİR; Şube Müdür V. Önder ARSLAN, gümrük muayene memuru Onur GEYİK ve gümrük memuru Salih İLKKILIÇ ile birlikte Polisan Kansai San. A.Ş.’nin Gebze Kimya İhtisas Organize Sanayi’de ki yeni tesislerine kurumsal iletişim ve ticaretin kolaylaştırılması çerçevesinde ziyarette bulunmuştur. Heyetimize ziyaretinde Polisan San. A.Ş. CFO Özgür ŞİMŞEK, Tedarik Zinciri Direktörü Kadriye BAYRAKTAR ve Polisan  Kansai  Yöneticileri eşlik etti.
Ticaretin Kolaylaştırılması, iç ve dış paydaşlar arasındaki iş birliği ve bilgi aktarımını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen ziyarette;Bakanlığımızın gümrük işlemlerinin güvenli ve hızlı yapılmasına ilişkin vizyonu gereğince Bölge Müdürlüğümüzce tanzimli Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası sahibi Polisan Kansai Boya San. ve Tic. A.Ş. firmasının sertifika alımından sonra yeni ilave tesis açılmasına ilişkin yaptıkları başvuruya istinaden firma incelenmiş, gümrük süreçlerinin hızlandırılması amacıyla gündeme getirilen konular değerlendirilerek karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmuştur.